MINI Beliën Store

Last Viewed
Bewaard
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 18:30
Za 10:00 - 17:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 08:00 - 17:30
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 08:00 - 17:30
Za 09:00 - 12:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Het systeem is op dit moment niet beschikbaar!
Kies een MINI dealer Kies een MINI dealer Locatie niet gevonden Te veel resultaten. Geen resultaten gevonden A required direction request parameter is missing. Het adres ligt buiten het toegelaten gebied De MINI dealer locator is niet beschikbaar op dit moment. Probeer later opnieuw Selecteer een MINI dealer Kies een MINI dealer Too long Please choose a MINI dealer outlet id. Te lang Too short
Je voorkeursdealer wordt tijdelijk bewaard, je moet inloggen om hem permanent op te slaan.
Would you like to replace {{preferredDealer.name}} with {{newFavouriteDealer.name}} as your saved MINI dealer?

Dank u!

Voortgaan

mini.

Contact & team :

showroom.

Maandag - Vrijdag : 9u - 18:30u 

Zaterdag : 10u - 17u

Zondag en feestdagen : Gesloten

 

Receptie & magazijn.

Maandag - Vrijdag : 8u - 17:30u 

Zaterdag : 9u - 12u

Zondag en feestdagen : Gesloten 

MINI Ambassadrice

Eef Bamps 
011 36 01 11
eef.bamps@belien.net.mini.be 

MINI Sales

Sam Breemans 
011 55 20 70 
sam.breemans@belien.net.mini.be 

Sales MINI Next

Kevin Berden 
011 44 05 14 
kevin.berden@belien.net.mini.be 

B-2-B ACCOUNT MANAGER

Steve Verniers 

011 66 85 83 
steve.verniers@belien.net.bmw.be

Receptie

Mitch Hanssen
011 55 20 70 
mitch.hanssen@belien.net.mini.be  

Werkplaatsverantwoordelijke

Erik Berckmans 
011 55 20 70 
erik.berckmans@belien.net.mini.be  

Parts

Chris Coudijzer 
011 44 05 18 
chris.coudijzer@belien.net.mini.be  

after sales manager

Joeri Knevels
011 55 20 70 
Joeri.knevels@belienlommel.net.mini.be  

Verantwoordelijke Beliën Autoschade

Martijn van der Poort 
011 60 17 47 
martijn.van-der-poort@belienautoschade.be  

administratie

Sanne Peeters 
011 44 05 12
sanne.peeters@belien.net.mini.be 
  

marketing coördinator

Geert Winters
011 51 00 30 
geert.winters@belien.net.mini.be  

Boekhouding

Ann Geerts 
011 44 05 11 
ann.geerts@belien.net.mini.be 

Concessiehouder

Patrick Beliën 
011 66 85 80 
patrick.belien@belien.net.mini.be  

Directie

Luc Beliën 
011 55 20 70 
luc.belien@belien.net.mini.be  

operationeel directeur

Yvan Segers 
011 55 20 70 
yvan.segers@belien.net.mini.be