MINI Beliën Store

Last Viewed
Bewaard
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 18:30
Za 10:00 - 17:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 08:00 - 17:30
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 08:00 - 17:30
Za 09:00 - 12:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Het systeem is op dit moment niet beschikbaar!
Kies een MINI dealer Kies een MINI dealer Locatie niet gevonden Te veel resultaten. Geen resultaten gevonden A required direction request parameter is missing. Het adres ligt buiten het toegelaten gebied De MINI dealer locator is niet beschikbaar op dit moment. Probeer later opnieuw Selecteer een MINI dealer Kies een MINI dealer Too long Please choose a MINI dealer outlet id. Te lang Too short
Je voorkeursdealer wordt tijdelijk bewaard, je moet inloggen om hem permanent op te slaan.
Would you like to replace {{preferredDealer.name}} with {{newFavouriteDealer.name}} as your saved MINI dealer?

Dank u!

Voortgaan

mini.

Contact & team :

showroom.

Maandag - Vrijdag : 9u - 18:30u 

Zaterdag : 10u - 17u

Zondag en feestdagen : Gesloten

 

Receptie & magazijn.

Maandag - Vrijdag : 8u - 17:30u 

Zaterdag : 9u - 12u

Zondag en feestdagen : Gesloten 

werkplaats.

Empty Text

MINI Ambassadrice

Eef Bamps 
Tel:  011 36 01 11
Fax: 011 55 20 73 
E-mail: eef.bamps@belien.net.mini.be 

Sales MINI Next

Kristof Alders 
Tel: 011 44 05 14 
E-mail: kristof.alders@belien.net.mini.be  

B-2-B Account manager

Steve Verniers 
Tel: 011 66 85 83 
Fax: 011 66 26 81 
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be  

Receptie

Mitch Hanssen
Tel: 011 55 20 70 
Fax: 011 66 26 81 
E-mail: mitch.hanssen@belien.net.mini.be  

Werkplaatsverantwoordelijke

Erik Berckmans 
Tel: 011 55 20 70 
Fax: 011 66 26 81 
E-mail: erik.berckmans@belien.net.mini.be  

Parts

Chris Coudijzer 
Tel: 011 44 05 18 
Fax: 011 66 26 81 
E-mail: chris.coudijzer@belien.net.mini.be  

after sales manager

Joeri Knevels
Tel: 011 55 20 70 
Fax: 011 55 20 73
E-mail: Joeri.knevels@belienlommel.net.mini.be  

Verantwoordelijke Beliën Autoschade

Martijn van der Poort 
Tel: 011 60 17 47 
Fax: 011 66 26 81 
E-mail: martijn.van-der-poort@belienautoschade.be  

administratie

Sanne Peeters 
Tel: 011 44 05 12
Fax: 011 55 20 73 
E-mail: sanne.peeters@belien.net.mini.be 
  

marketing coördinator

Geert Winters
Tel: 011 51 00 30 
Fax: 011 66 26 81 
E-mail: geert.winters@belien.net.mini.be  

Boekhouding

Ann Geerts 
Tel: 011 44 05 11 
Fax: 011 55 20 73 
E-mail: ann.geerts@belien.net.mini.be 

Concessiehouder

Patrick Beliën 
Tel: 011 66 85 80 
E-mail: patrick.belien@belien.net.mini.be  

Directie

Luc Beliën 
Tel: 011 55 20 70 
E-mail: Luc.Belien@belien.net.mini.be  

operationeel directeur

Yvan Segers 
Tel: 011 55 20 70 
E-mail: yvan.segers@belien.net.mini.be